SUPA24
610 000 €
(8 356 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Impasse Pumpenia, Ciboure

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ideally located in a sought-after area, this fully renovated T3 apartment on the second floor offers a bright and pleasant living environment with an ...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Impasse Pumpenia, Ciboure
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence OLAIZOLA - Biarritz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu