SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
109 000 €
(1 298 € / m²)
Prodaja
5
1
84 m²
Rue Boniface, Cholet

spavaća soba5
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

En exclusivité, découvrez ce grand appartement lumineux offrant de très beaux volumes et un confort de vie appréciable au quotidien. Il se compose d'u...

Ostalo
Dob ponude: 104dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Rue Boniface, Cholet
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Anjou-Maine - l'Adresse Cholet

Slični oglasi

Slično u inozemstvu