SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
209 900 €
(2 499 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Domaine du Château, Chilly-Mazarin

spavaća soba4
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - David Partouche vous propose: Appartement en REZ-DE-JARDIN, sans vis-à-vis !Découvrez cet appartement de type T4 situé à Chilly-Mazarin N...

Ostalo
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Domaine du Château, Chilly-Mazarin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu