SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
235 000 €
(2 500 € / m²)
Prodaja
3
1
94 m²
Rue de la Chapelle, Chelles

spavaća soba3
stan94 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 94 m² à Chelles, où confort et tranquillité sont au rendez-vous. Situé dans une petite copropriété de 6 lots, ce b...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue de la Chapelle, Chelles
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu