SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
230 000 €
(5 610 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Impasse Marcel, Châtillon

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Emilie Piquet-Gauthier vous propose: Au cOEur de Châtillon, avenue de Paris, découvrez ce 2 pièces de 41 m² situé au 12ᵉ étage avec ascen...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Impasse Marcel, Châtillon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu