SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
120 000 €
(3 529 € / m²)
Prodaja
3
1
34 m²
Place de la Mairie, Châtillon-le-Duc

spavaća soba3
stan34 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexis Ramaux vous propose: Châtillon-Le-Duc - Appartement T3 Rénové avec deux parkings dans un Cadre de Vie Privilégié.Découvrez cet App...

Ostalo
Dob ponude: 155dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Place de la Mairie, Châtillon-le-Duc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu