SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
380 000 €
(3 838 € / m²)
Prodaja
4
1
99 m²
Petit pont, Châtenay-Malabry

spavaća soba4
stan99 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Marine Duhec vous propose: CHÂTENAY-MALABRY – RUE ANATOLE FRANCE – 4 PIÈCES 99 m² – BALCON – PARKINGDans un quartier verdoyant et recherc...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Petit pont, Châtenay-Malabry
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu