SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
435 000 €
(5 118 € / m²)
Prodaja
5
1
85 m²
Route du Centre, Châtel

spavaća soba5
stan85 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Châtel Immo votre agence immobilière à Châtel vous présente ce superbe T5 localisé dans la résidence de tourisme haut de gamme 4 étoiles Les Chalets d...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Route du Centre, Châtel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Chatel Immo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu