SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
861 000 €
(7 057 € / m²)
Prodaja
4
1
122 m²
Chemin de l'Hubac, Châteauneuf-Grasse

spavaća soba4
stan122 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Cyril Fournier (06 34 26 49 62) vous propose : À VENDRE – Spacieux T4 de 121m2 environavec terrasse à Châteauneuf-Grasse, dans un cadre ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZaseban wcDrveni pod

Ostalo
Dob ponude: 237dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Chemin de l'Hubac, Châteauneuf-Grasse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu