SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
63 000 €
(1 537 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Avenue de Soissons, Château-Thierry

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Anton Franche vous propose: Appartement T2 à Château-Thierry - Idéal Investissement ou Premier AchatSitué au cOEur de Château-Thierry, ce...

Ostalo
Dob ponude: 32dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Avenue de Soissons, Château-Thierry
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu