SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
75 000 €
(1 250 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Avenue de Soissons, Château-Thierry

spavaća soba3
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Tiffany Roggio vous propose: Baisse de prix ! Bel appartement lumineux à Château-Thierry Situé au 3ᵉ et dernier étage d’un immeuble, cet ...

Ostalo
Dob ponude: 132dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Avenue de Soissons, Château-Thierry
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu