SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
219 000 €
(8 423 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Rue Gabriel Péri, Charenton-le-Pont

spavaća soba1
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bienvenue dans ce charmant studio de 25 m² situé au cœur de Charenton-le-Pont. Niché au dernier étage d'une copropriété ancienne bien entretenue, ce l...

Električni
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Gabriel Péri, Charenton-le-Pont
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu