SUPA24
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, renoviran
Dnevni boravak
Dnevni boravak
326 415 €
(7 096 € / m²)
Prodaja
3
1
46 m²
Voie Câline, Chamonix-Mont-Blanc

spavaća soba3
stan46 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Immobilier géré en résidence de services loueur meublé Loyer annuel HT de 12 120 euros Taxe foncière 375 euros Charges annuelles 790 euros Fin de b...

Ostalo
Dob ponude: 141dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

Voie Câline, Chamonix-Mont-Blanc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Slični oglasi

Slično u inozemstvu