SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
248 000 €
(4 429 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue du Maréchal De Lattre de Tassigny, Challans

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sandra Redureau (06 64 39 00 18) vous propose : Au COEur de challans, à proximité immédiate des commerces.RARE Appartement T3 de 56 m² en...

Ostalo
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 150dana

Lokaliteti

Rue du Maréchal De Lattre de Tassigny, Challans
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu