SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
170 000 €
(2 237 € / m²)
Prodaja
5
1
76 m²
Boulevard du Maréchal Joffre, Céret

spavaća soba5
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé sur la commune de Céret, au dernier étage, cet appartement en duplex offre un cadre de vie agréable et lumineux. Il se compose d'un spacieux sé...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Boulevard du Maréchal Joffre, Céret
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Argelès-sur-Mer - l'Adresse Argelès-sur-Mer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu