SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
160 500 €
(2 360 € / m²)
Prodaja
4
1
68 m²
Place de la Morlette, Cenon

spavaća soba4
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sylvain Dejoux vous propose: ENON – Appartement duplex T4 de 68 m² avec balcon et local de stockage privatifSitué au sein d’une résidence...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Place de la Morlette, Cenon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu