SUPA24
62 000 €
(1 319 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Chemin de l’Aqueduc, Cazilhac

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement idéalement situé dans le centre ville de Ganges, calme, bien exposé avec une jolie vue sans vis à vis. Rafraichissement à prévoir.

Ostalo
Dob ponude: 490dana
Ažurirano: 490dana

Lokaliteti

Chemin de l’Aqueduc, Cazilhac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Propriétés Privées

Slični oglasi

Slično u inozemstvu