SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
279 000 €
(4 227 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Route du Luxembourg, Cattenom

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement situé dans une belle résidence à taille humaine au cœur de la commune recherchée de Cattenom.Situé au 1er étage, ce bel appartement T3 de ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Route du Luxembourg, Cattenom
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Id Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu