SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
499 000 €
(6 316 € / m²)
Prodaja
4
1
79 m²
Avenue de la Promenade, Castries

spavaća soba4
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez rapidement cette opprtunité de rez-de-jardin sur Castries!  Appartement 4 pièces de 79m2 avec un jardin de 45 m2 et une terrasse de 17m2. - ...

Ostalo
Dob ponude: 155dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Avenue de la Promenade, Castries
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Acrédit Conseil

Slični oglasi

Slično u inozemstvu