Popis ponuda
8
8
8
194 900 €
(4 060 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
48 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
CASTELNAU LE LEZ - QUARTIER LE PONT - APPARTEMENT 2 PIECES 48,5 m2 - LOGGIA 11 m2 - PARKING BOXABLE - RESIDENCE 2007. Idéalement situé, à proximit...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
28dana
Ažurirano:
21dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.