SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
205 900 €
(5 148 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce bel appartement T2,, offrant une surface de 40,73 m2, alliant intelligemment confort et optimisation des espaces. Idéal pour un premier a...

Ostalo
Dob ponude: 107dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Acrédit Conseil

Slični oglasi

Slično u inozemstvu