SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
185 000 €
(2 534 € / m²)
Prodaja
4
1
73 m²
Rue de l'Église, Castelginest

spavaća soba4
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement T4 Confort et praticité au quotidien Idéalement situé à proximité immédiate de toutes les commodités (commerces, écoles, transports), déc...

Električni
Dob ponude: 105dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rue de l'Église, Castelginest
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Claire B immobilier - l'Adresse - Claire B immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu