SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
253 680 €
(7 248 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Place Christian Bonnet, Carnac

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Acovea Immobilier Carnac vous propose ce bel appartement 2 pièces de 35 m2 (surface Carrez) traversant idéalement agencé et rénové au coeur de Port-En...

Električni
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Place Christian Bonnet, Carnac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Acovea Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu