SUPA24
Kuća i okolina
Kuća i okolina; potrebna renovacija
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, pločice, pogled
199 900 €
(4 543 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Rue de Verdun, Carignan-de-Bordeaux

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Franck Daniel De Roland vous propose: Appartement dans résidence rénovée et sécurisée.Venez découvrir cet appartement à finir d'aménager ...

Ostalo
Dob ponude: 83dana
Ažurirano: 83dana

Lokaliteti

Rue de Verdun, Carignan-de-Bordeaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu