SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
191 700 €
(1 727 € / m²)
Prodaja
3
1
111 m²
Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne

spavaća soba3
stan111 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé en périphérie immédiate du centre-ville de Carcassonne, cet appartement de type T3 d’environ 110 m2 saura séduire les amateurs de charme et d’au...

Plin
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

3c Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu