SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
336 000 €
(1 400 € / m²)
Prodaja
6+
1
240 m²
Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne

spavaća soba6+
stan240 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé sur les Boulevards, cet appartement bourgeois avec ses hauts plafonds, ayant vue sur la cité médiévale est situé dans un des plus beaux immeuble...

Plin
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selection Habitat - AGENCE HAMILTON CARCASSONNE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu