SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 900 €
(1 666 € / m²)
Prodaja
3
1
96 m²
Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne

spavaća soba3
stan96 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au coeur du centre-ville de Carcassonne, découvrez cet appartement spacieux au troisième et dernier étage d'une résidence avec ascenseur. La grande p...

Električni
Dob ponude: 141dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Carcassonne - l'Adresse Carcassonne

Slični oglasi

Slično u inozemstvu