SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
59 000 €
(1 439 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue Louise Michel, Capvern

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Magali Pinto vous propose: Appartement de caractère à Capvern – rénovation haut de gammeAu cOEur de Capvern, à moins de 10 min de Lanneme...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Louise Michel, Capvern
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu