SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
425 000 €
(6 071 € / m²)
Prodaja
2
2+
70 m²
Avenue de la République, Capestang

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located less than 5 minutes from Capestang, 20 minutes from Beziers and 20 minutes from Narbonne, 15 minutes from the motorway and 25/30 minutes from ...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue de la République, Capestang
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu