SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
629 000 €
(8 387 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Avenue du Grand Bruca, Capbreton

spavaća soba4
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Jérôme Treulier vous propose: Appartement neuf à Capbreton, proche plage.À seulement 5 minutes à pied de la plage de la Piste, ce bel app...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenue du Grand Bruca, Capbreton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu