Popis ponuda
6
6
6
1 280 000 €
(13 617 € / m²)
Prodaja
4
1
94 m²
Avenue du Général de Gaulle, Cap-d'Ail
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
94 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Cap d'Ail - 3-Bedroom New Apartment - Underground Parking - Residence ELISS - New Development
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
202dana
Ažurirano:
166dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenue du Général de Gaulle, Cap-d'Ail
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.