SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
695 000 €
(9 929 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Avenue Jean de Noailles, Cannes

spavaća soba3
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Located in the heart of the sought-after Croix des Gardes district, just a few minutes from the center of Cannes and the beaches, this luxury developm...

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 224dana

Lokaliteti

Avenue Jean de Noailles, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Limandat Immobilier Roquebrune-cap-martin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu