SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 250 000 €
(9 259 € / m²)
Prodaja
5
2+
135 m²
Avenue du Roi Albert 1er, Cannes

spavaća soba5
stan135 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located on the 5th and penultimate floor of a beautiful residence in Basse Californie, very beautiful 4-Bedroom apartment of 135sqm opening onto 3 ter...

Ostalo
Dob ponude: 492dana
Ažurirano: 492dana

Lokaliteti

Avenue du Roi Albert 1er, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AGENCE EUROPA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu