SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 950 000 €
(28 214 € / m²)
Prodaja
4
1
140 m²
Rue Ricord Laty, Cannes

spavaća soba4
stan140 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

CANNES - Le Port Pierre Canto - POINTE CROISETTE - 4 Rooms 140m2 TOP FLOOR // TERRACE - OPEN VIEW - Balcony - Garage // residence with GUARDIAN
// C...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakZaseban wc

Električni
Dob ponude: 496dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Rue Ricord Laty, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palais Immobilier - Villefranche

Slični oglasi

Slično u inozemstvu