SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
238 000 €
(4 577 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cannes centre-ville. Idéalement situé à proximité immédiate de la célèbre Rue d'Antibes et de la Banane, venez découvrir ce charmant appartement 2 piè...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Cannes - Terrimmo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu