SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 150 000 €
(23 162 € / m²)
Prodaja
4
1
136 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba4
stan136 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Just one block from La Croisette, in the heart of the highly sought-after Banane neighborhood, discover this superb 137 m2 south-facing dual-aspect ap...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledTerasaOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaZaseban wcPrirodno svjetloNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu