SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 890 000 €
(15 882 € / m²)
Prodaja
3
1
119 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba3
stan119 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the highly desirable Croix des Gardes district in Cannes, this top floor apartment offers approximately 120 m2 of living space and an excep...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu