SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 190 000 €
(20 517 € / m²)
Prodaja
1
1
58 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba1
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Ideally located in the heart of Cannes (Banane), within a luxury, secure residence with a caretaker, this superb 58 m2 one-bedroom apartment has been ...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu