SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
4 990 000 €
(38 385 € / m²)
Prodaja
3
1
130 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba3
stan130 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Palais Miramar in the heart of the Croisette in Cannes.Sumptuous apartment of 130 m2 completely renovated, furnished and decorated.Located in a presti...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu