SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
275 000 €
(5 612 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Elégant 2 pièces de 49 m2 avec une jolie terrasse au calme absolu exposée sud, situé au 2ème étage d'une résidence de bon standing avec ascenseur et c...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Le Cannet

Slični oglasi

Slično u inozemstvu