SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 300 000 €
(26 400 € / m²)
Prodaja
4
1
125 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba4
stan125 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Privileged location, stunning views.....Exceptional penthouse of approximately 125 m2, with a vast roof terrace of approximately 105 m2. This magnific...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 57dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu