SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 480 000 €
(17 842 € / m²)
Prodaja
4
1
139 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba4
stan139 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located in one of the most sought-after areas of Basse Californie, within a prestigious residence set in a beautiful secure park with swimming pool an...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 62dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu