SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 350 000 €
(21 364 € / m²)
Prodaja
3
1
110 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba3
stan110 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Discover this exceptional property located in the heart of the sought-after California district in Cannes, in a secure and intimate residence. With a ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakKatVisoki stropoviDrveni podPogled

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu