SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 390 000 €
(20 427 € / m²)
Prodaja
2
1
117 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba2
stan117 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Discover this beautiful 117 m2 apartment located in the sought-after Californie neighborhood, within a high-end residence. Enjoy a prestigious living ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakPogledKatSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 70dana
Ažurirano: 70dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu