SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 170 000 €
(11 250 € / m²)
Prodaja
2
1
104 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba2
stan104 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nestled in a high floor, this apartment of 106 m2 combines comfort and elegance. Inside, its living space offers a large bright living room, a fully e...

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu