SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
650 000 €
(9 028 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Avenue Saint-Louis, Cannes

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located within the secure and gated Cannes Étoile residence, this 72 sqm two-bedroom apartment was fully renovated in 2020 and offers a sought-after l...

Toplinska pumpa
Dob ponude: 77dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Avenue Saint-Louis, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Mougins

Slični oglasi

Slično u inozemstvu