SUPA24
Balkon; pogled, prirodna svjetlost
Dnevni boravak
Dnevni boravak; pogled, prirodna svjetlost
12 900 000 €
(40 187 € / m²)
Prodaja
5
1
321 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba5
stan321 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Rare opportunity - Located on the prestigious Croisette, within a high-end residence secured 24/7, this rare real estate ensemble consists of three ap...

Ostalo
Dob ponude: 138dana
Ažurirano: 138dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu