SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 480 000 €
(20 496 € / m²)
Prodaja
5
1
121 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spavaća soba5
stan121 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dans l'un des quartiers les plus recherchés de Cannes, au sein d'une résidence de standing avec gardien et piscine, découvrez ce somptueux appartement...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakNakon renovacije

Električni
Dob ponude: 141dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Cannes - Terrimmo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu