SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
628 500 €
(11 223 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Nathalie Massip vous propose: ****Magnifique !!! Appartement Rénové avec Terrasse à Cannes dans le quartier recherché du Palm Beach, au c...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaNakon renovacijeOtvoreni dnevni boravakSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 206dana
Ažurirano: 169dana

Lokaliteti

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu