SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
960 000 €
(13 521 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba2
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

On the top floor of a beautiful residence, discover this splendid 71 m2 through apartment, fully renovated.Its three bright rooms charm with their ele...

Ostalo
Dob ponude: 232dana
Ažurirano: 172dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu